Przed Świętami Bożego Narodzenia w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu z inicjatywy wychowawcy klasy pierwszej, pana Łukasza Palmowskiego odbyło się zebranie z rodzicami połączone ze spotkaniem wigilijnym. Tego niezwykłego popołudnia honorowym gościem był dyrektor, pan Andrzej Nizielski. Był czas na świąteczne życzenia i dzielenie się opłatkiem.

Zgromadzeni mogli skosztować wigilijnych przysmaków przygotowanych przez panią Elżbietę Radomską: pierogów, ryb po grecku, śledzi w śmietanie, barszczu oraz pysznego sernika.

Kilkugodzinne spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze sprzyjając integracji wychowawcy, dyrekcji i rodziców. Wszyscy zgromadzeni mogli bliżej się poznać oraz porozmawiać na temat swoich oczekiwań związanych z dalszą edukacją młodzieży w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu.

Wigilia zakończyła się po kilku godzinach i z pewnością należy ją zaliczyć do bardzo udanych. Takie piękne chwile, chwile pełne ciepła, dobra i szczerości potwierdzają, że szkoła to nie tylko lekcje, ale także wspólne spotkania z rodzicami. Wszystkim uczniom i ich rodzinom życzymy wesołych, zdrowych, rodzinnych Świąt!