• E-podręczniki
  E-podręczniki

  Nauka w szkole odbywa się na tabletach. Każdy uczeń naszej szkoły, otrzymuje tablet z kompletem podręczników. Dzięki temu, nauka staje się atrakcyjniejsza i efektywniejsza w porównaniu to tradycyjnego nauczania.

 • Doskonałe wyposażenie
  Doskonałe wyposażenie

  Cała baza szkoły, jest doskonale wyposażona w nowoczesny sprzęt sprzyjający nauczaniu. Uczniowie nie nudzą się na lekcjach, są wciąż pobudzani zewnętrznymi bodźcami.

 • Atmosfera
  Atmosfera

  Przyjazna atmosfera, sprzyjająca uczeniu się. Rodzinne, partnerskie relacje wpływają na to, że uczniowie nie boją się chodzić do szkoły i zadawać pytań nauczycielowi. 

 • Najlepsza kadra
  Najlepsza kadra

  Doskonale wykształcona, przyjazna kadra pedagogiczna, rozumiejąca potrzeby i indywidualne wymagania każdego ucznia. Połączenie naszej kadry nauczycieli z dodatkowymi godzinami, przygotowującymi do matury wpływają na doskonałe wyniki nauczania i egzaminów maturalnych.

Pierwsza klasa mundurowa w Raciążu!

P1030088

Dzięki podpisanemu porozumieniu  dnia 1 lipca 2020 r. przez Dyrektora Zespołu Szkół STO w Raciążu pana Andrzeja Nizielskiego, Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu pana Damiana...

_DSC0056_Copy

            W wyniku rozprzestrzeniania się koronawirusa stacjonarne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach zawieszono 12 marca. Do ostatniego dnia roku szkolnego realizowana była nauka zdalna. ...

Lekcje z Temidą

20200619_115502

W dniu 15 czerwca 2020 r. młodzież wraz z wychowawcami miała możliwość uczestniczenia w projekcie „Lekcje z Temidą”. Było to spotkanie online z panią Katarzyną Grajcar, która przedstawiła uczniom w ba...

101541140_1914971051966989_5882186156887506944_n

Portal Genius Logicus od 2000 roku zajmuje się organizowaniem konkursów, których podstawową zasadą jest logiczne myślenie, zamiłowanie do rozwiązywania łamigłówek. Do tej pory w konkursach wzięło udzi...

Procedury przebiegu egzaminu maturalnego (dla zdających)

UWAGA_800x400

Uwaga Maturzyści❗️ Prosimy o zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi procedurami dotyczącymi egzaminu maturalnego zgodnymi z zaleceniami OKE. Procedury i higiena w trakcie egzaminu matural...

Uczeń Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu, Martin Gutowski, zajął 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego - Galileo, tym samym będąc wyróżnionym (miejsca 11 - 15). W...

informacja

Uwaga! Przyjmujemy podania do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu! Aby złożyć podanie, wypełnij formularz na stronie www: https://forms.gle/vWX1eHyc15XohiWG9 Ze względu na z...

Dwudziestego czwartego kwietnia 2020 roku w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu, tak jak i w całej Polsce odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Dzięki pomysłow...

Więcej artykułów

Więcej w: Informacje Imprezy, akademie i wycieczki Konkursy i zawody Na stronie głównej

Uczeń Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu, Martin Gutowski, zajął 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego - Galileo, tym samym będąc wyróżnionym (miejsca 11 - 15). W konkursie brało udział blisko 250 uczniów w kraju, w tym ze szkół językowych, co sprawia, że wynik Martina jest powodem do dumy dla społeczności szkolnej. W konkursie brało udział również ośmioro innych uczniów: Malwina Moszpańska, Maciej Maliszewski, Julia Bojanowska, Jakub Korzybski, Natalia Traczyńska, Wiktoria Tylczyńska, Jakub Białous oraz Filip Senkowski, którzy zajęli również dobre miejsca od 21 do 45 na 242 możliwe, dostając dyplomy uznania. 

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli języka angielskiego za przygotowanie uczniów i przeprowadzenie konkursu.

Baza dydaktyczna

 • Pracownia inf. 1
  Pracownia inf. 1

  Pracownia otwarta dla uczniów w czasie przerw, okienek i po lekcjach.

 • Pracownia inf. 2
  Pracownia inf. 2

  Pracownia wykorzystywana głównie w trakcie lekcji oraz egzaminów.

 • Klasy
  Klasy

  Wszystkie klasy wyposażone są w tablicę interaktywną, wizualizer i rzutnik.

 • Klasa językowa
  Klasa językowa

  Tablica z tablicą interaktywną i telewizorem.  Ustawienie ławek w "podkowę".

 • Siłownia
  Siłownia

  Doskonale wyposażona siłownia z sauną. Bezpłatny dostęp dla wszystkich naszych uczniów.