Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Rada Pedagogiczna

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Dyrekcja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu informuje, że w związku z przedłużoną rekrutacją w szkołach publicznych do 16 lipca, podania i dokumentacja w naszej szkole będzie przyjmowana do 20 lipca. Pozostały pojedyncze miejsca do klas po szkole podstawowej oraz 14 miejsc po szkole gimnazjalnej.

 

19 czerwca 2019 roku w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu odbyło się zakończenie roku szkolnego dla pierwszej i drugiej klasy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie dziesiątej. Była to chwila niezwykle wzruszająca, gdyż po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniowie mogli wreszcie odebrać upragnione świadectwa będące dowodem na to, że otrzymali promocję do klasy programowo wyższej. Jest to szczególnie ważne dla obecnych drugoklasistów, których już za rok czeka ogromne wyzwanie – egzamin dojrzałości, do którego będą musieli się solidnie przygotować.

Uroczystość otworzył dyrektor szkoły, pan Andrzej Nizielski serdecznie witając wicedyrektora, pana Włodzimierza Kosiorka, nauczycieli: pana Damiana Szcześniewskiego, pana Łukasza Palmowskiego, panią Jolantę Wiśniewską, panią Janinę Pieczurę, panią Monikę Czyżyk-Dureńską, a także uczniów, którzy po raz ostatni przed wakacyjną przerwą spotkali się we wspólnym gronie. Dodatkowej, niezwykłej rangi uroczystości dodawała obecność gościa honorowego, księdza proboszcza z raciąskiej parafii, Wiesława Kosińskiego. Zwracając się do młodzieży wspomniał on, że warto się uczyć, gdyż człowiek wykształcony jest bardziej szanowany w społeczeństwie. Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego obecni byli również rodzice.

Czytaj więcej: Wakacje czas zacząć! Najlepsi uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu...

Dyrekcja szkoły informuje, że zakończenie roku Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu, odbędzie się 19.06.2019 (środa) o godzinie 10.00.

Jednocześnie przypominamy, że 20.06.2019 (czwartek), jest dniem wolnym od pracy i dokumenty do klasy I będą przyjmowane w środę i piątek do godziny 16.00.

Dyrekcja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu informuje, że na dzień dzisiejszy utworzone zostaną trzy oddziały w roku szkolnym 2019/2020: dwa po 8-ej klasie szkoły podstawowej i jedna po szkole gimnazjalnej. Warunkiem jest, dostarczenie wymaganych dokumentów przez wszystkich kandydatów, którzy złożyli podania.

Prosimy o składanie dokumentów w środę w godzinach 11 - 16 oraz w piątek w godzinach 8 - 16.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy i sympatycy Szkoły, Uczniowie, Rodzice!

 

 

„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,

kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa

pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci,

zapala w sercach wierzących nadzieję i radość”.

                                   

 

Przed nami dni o szczególnej wymowie i wyjątkowej symbolice. czas otuchy i nadziei, czas odrodzenia się w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Zbliżają się Święta Wielkanocne najważniejsze dla każdej katolickiej rodziny, także dla nas - ludzi na stałe związanych z edukacją. Niech staną się one dla nas wszystkich okazją do pojednania i okazywania sobie miłości i szacunku, ciepło płynące z ludzkiej serdeczności niech zagości we wszystkich sercach, a wzajemna współpraca i życzliwość zaowocują pomyślną przyszłością. 

Dyrekcja Zespołu Szkół STO w Raciążu życzy swoim pracownikom i uczniom świąt spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół bez pośpiechu, trosk i zmartwień, pełnych życzliwości, pogody ducha, wiary we własne możliwości, wielu, wielu radości, a przede wszystkim miłości ważniejszej od wszelkich dóbr, zdrowia pozwalającego przetrwać najgorsze, uśmiechów bliskich oraz szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. Niech zetknięcie się z wydarzeniami Zmartwychwstania napełni Was pokojem i wiarą, pozwoli Wam uczyć się żyć z wielką wdzięcznością, wzrastać w wierności wartościom oraz doświadczać odmieniania siebie.

 

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna 

Zespołu Szkół STO w Raciążu

 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

Przelaje_rejon_27.03.2012 019.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.