Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

 

3 marca 2017 roku uczennice Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu: Daria Piłat i Julia Radomska wraz z opiekunami, nauczycielem przedsiębiorczości, panem Łukaszem Palmowskim i nauczycielką przedmiotów zawodowych, panią Hanną Szałkowską wybrali się na Targi Edukacji zorganizowane w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poświętnym w Płońsku. Towarzyszyły im słuchaczki kształcące się na kierunku technik usług kosmetycznych w Publicznej Szkole Policealnej w Raciążu, panie: Joanna Ziółkowska i Olga Szcześniak.

Czytaj więcej...

 

30 stycznia 2017 roku z pewnością na zawsze zapadnie w pamięć uczniom Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu. Po blisko trzyletnim cyklu kształcenia maturzyści mieli niepowtarzalną okazję, by podziękować dyrekcji i pedagogom za trud codziennej pracy. Wspólnie bawili się w gronie koleżanek i kolegów na studniówkowym balu ? pierwszej tego typu imprezie w ich dorosłym życiu. Dzięki temu chociaż na chwilę mogli zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającym się egzaminem dojrzałości, zwanym potocznie maturą.

Tegoroczny bal maturalny odbył się w Karczmie Retro w Kraszewie - Gaczułtach. Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Część oficjalną poprowadzili licealiści: Marlena Żabowska i Jakub Cieślak.

Uczniowie powitali zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: dyrektor Zespołu Szkół STO w Raciążu, pan Andrzej Nizielski, przewodniczący rady powiatu płońskiego, pan Jan Mączewski, nauczyciele: pani Aleksandra Maludy, pani Jolanta Wiśniewska, pani Anna Wichowska ? Szcześniewska, pan Łukasz Palmowski oraz pan Damian Szcześniewski. Na studniówce obecne były również przedstawicielki rodziców, pani Wioletta Żabowska i pani Ewa Jaraczewska oraz uczennice klasy drugiej: Natalia Jędrzejewska i Julia Radomska.

Czytaj więcej...

Dyrekcja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu informuje, że we wtorek 24 stycznia o godzinie 16 odbędzie się zebranie rodziców klas I i II.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

slowacja068.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.