Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Publiczna Szkoła Policealna w Raciążu

OD WRZEŚNIA WPROWADZA DO OFERTY SZKOLENIOWEJ NOWE MEDYCZNE KIERUNKI NAUCZANIA

REALIZUJ i SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA

Nie zwlekaj! Zapisz się i wykorzystaj szansą na zdobycie nowego zawodu,  na zmianę w Twoim życiu!

 

OPIEKUN MEDYCZNY

Jednym z ważniejszych wskaźników rozwoju cywilizacyjnego społeczeństwa, jest poziom opieki nad ludźmi starszymi, niesamodzielnymi i niepełnosprawnymi. Wydatki socjalne to jedno z głównych obowiązków państwa wobec obywateli. Bardzo istotnym czynnikiem jest potencjał sił i środków kiero-wanych na rozwój i usprawnianie pomocy ludziom chorym i poszkodowanym przez los. Powyższe jest czynnikiem powodującym wzrost zapotrzebowania na różne formy opieki medycznej. Obserwowany jest

Czytaj więcej...

 

 

            W dniach 5-9 czerwca 2017 roku uczniowie z pierwszej i drugiej klasy Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu wraz z opiekunami: panem Damianem Szcześniewskim, panem Damianem Wierzchowskim i panią Urszulą Skierkowską wyjechali na Zieloną Szkołę.

W poniedziałkowy poranek, 5 czerwca 2017 roku punktualnie o godzinie 8.30 wszyscy wyruszyli w kilkugodzinną podróż, by dotrzeć do miejscowości Okoniny Nadjeziorne położonej w Borach Tucholskich. Ośrodek Wczasowy ,,Cztery Korty" w którym się zatrzymali był doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu i relaksu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości był sklepik przemysłowy i kawiarnia. W pobliżu obiektu znajdowała się także plaża, kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego i turystycznego. Uczestnicy wyjazdu mogli również korzystać z kompleksu boisk sportowych, boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni ze sztucznej trawy, kortów tenisowych, boiska do siatkówki i piłki nożnej.

Czytaj więcej...

 

22 kwietnia 2017 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu: Agata Zglinicka, Dominika Maron, Angelika Sikorska i Dawid Gawin wraz z opiekunem, nauczycielem matematyki, panem Damianem Szcześniewskim wzięli udział w trzecim Rajdzie Historycznym Szlakiem Wielkiej Wojny zorganizowanym przez Grupę Motocyklową Raciąż.

Uczestnicy imprezy mogli przeżyć niezapomnianą przygodę, poznając miejsca związane z II wojną światową, a jednocześnie poprawić swoją kondycję fizyczną i poczuć się jak prawdziwi kolarze przemierzając wyznaczoną trasę na rowerach. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych była ona w tym roku skrócona i wiodła z Raciąża poprzez Strożęcin do Gralewo. 

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

zak roku szk publiczna17.jpg

Copyright © 2018 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.