Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Dyrekcja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu informuje, że 29 sierpnia (środa) o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klasy I. Serdecznie zapraszamy.

 

W kwietniu 2018 roku dla uczniów Społecznego Liceum Ogólnokształcącego zorganizowano wycieczką dydaktyczną do zakładu mleczarskiego w Raciążu, należącego do grupy POLMLEK.  Specjalizuje się on w produkcji mleka w proszku, twarogów, jogurtów oraz mleka UHT z obniżoną zawartością laktozy. Szesnastego kwietnia przedsiębiorstwo odwiedzili licealiści z klasy drugiej, a 26 kwietnia z klasy pierwszej. Towarzyszyli im opiekunowie: pan Łukasz Palmowski, pan Damian Szcześniewski i pan Marcin Ciarkowski.

Przed wejściem na hale produkcyjne licealiści musieli spełnić wszystkie niezbędne wymogi wynikające z przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, założyć ochraniacze na obuwie, ubrania ochronne, czepki, maseczki oraz zdezynfekować ręce. Następnie goście rozpoczęli zwiedzanie przedsiębiorstwa, obserwowali proces produkcji mleka i jego przetworów poznając specyfikę pracy przy zautomatyzowanych liniach technologicznych.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

slowacja280.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.