Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Uczennica Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu Alicja Jackiewicz po raz pierwszy znalazła się w gronie najzdolniejszych uczniów szkół średnich - Stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Uzyskała najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem w roku szkolnym 2016/2017. Jest to nagroda za jej ciężką pracę orazsumienne realizowanie obowiązków uczniowskich. Uroczyste wręczenie dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów odbyło się 29 listopada 2017 roku w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej. W tym niezwykłym dniu uczennicy towarzyszył dyrektor, pan Andrzej Nizielski oraz członkowie najbliższej rodziny: mama i babcia.

Czytaj więcej...

29 listopada 2017 roku drużyna piłkarska Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu w składzie: Dawid Sznajderowicz, Dominik Krajewski, Piotr Rogowski, Mateusz Koziatek, Jakub Gąsiorowski, Patryk Kopczyński, Tomasz Ptasik, Jan Szerszeniewski, Maciej Karwowski, Krystian Wiśniewski, Arkadiusz Dobies i Jakub Wawrowski  wybrała się do Żuromina by reprezentować swoją szkołę w mistrzostwach rejonu w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

13 listopada 2017 roku z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu odbył się apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu, upamiętniający dzień w którym Polska po 123 latach niewoli, po zakończeniu II wojny światowej wróciła na mapy świata. W uroczystości wziął udział wicedyrektor pan Włodzimierz Kosiorek, nauczyciele oraz uczniowie.

Czytaj więcej...

16 listopada 2017 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu spotkali się z koordynatorką biura Fundacji Odzyskać Radość ds. pożytku publicznego, panią Pauliną Szklarzewską oraz dietetyczką, panią Patrycją Sadecką, które zaangażowały się w kampanię informacyjno – edukacyjną Fokus na zdrowie realizowaną przez wspomnianą wcześniej fundację i współfinansowaną  ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Wspomniane działania mają na celu propagowanie i kształtowanie idei  zdrowego odżywiania się  i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym wśród młodzieży, która dopiero kształtuje własne nawyki żywieniowe.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

szkola_teraz75.jpg

Copyright © 2018 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.