Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

19 października słuchaczki z kierunku opiekunka dziecięca wraz z opiekunami, panią Jolantą Wiśniewską i panem Marcinem Ciarkowskim, w ramach realizacji podstawy programowej wybrali się na wycieczkę szkoleniowo ? edukacyjną do Żłobka Miejskiego nr 2 Radosne Maluszkowo w Płocku.

To, co zobaczyli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Rodzinna atmosfera, wykwalifikowana kadra, dla której praca jest prawdziwą pasją, ludzie odpowiedzialnie podchodzący do realizacji powierzonych im zadań, dbający, aby dzieci czuły się jak we własnym domu ? dobrze i bezpiecznie, to tylko niektóre z atutów tego niezwykłego miejsca.

Czytaj więcej...

 

9 października, już po raz szesnasty w Kościele katolickim obchodziliśmy Dzień Papieski, polskie święto ustanowione ku czci zmarłego w 2005 roku Jana Pawła II. Obchodzone jest ono w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża i w tym roku przebiegało pod hasłem: "Jan Paweł II - bądźcie świadkami miłosierdzia". 

Chcąc przybliżyć uczniom postać tego wybitnego człowieka w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu, już w piątek 7 października zorganizowano uroczystą akademię przygotowaną pod kierunkiem katechetki, pani Marii Celmer.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu

14 października w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Za sprawą naszych uczniów i opiekuna samorządu, pana Łukasza Palmowskiego był to niezwykły dzień, pełen wrażeń i nieukrywanych wzruszeń, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci. W przepięknie udekorowanej sali spotkali się pedagodzy, uczniowie i pozostali pracownicy szkoły, by wspólnie świętować.

Czytaj więcej...

22 września 2016 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu wraz z opiekunami, panem Damianem Szcześniewskim, panem Damianem Wierzchowskim, panem Marcinem Ciarkowskim i panią Jolantą Wiśniewską wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Około godziny 9.00, po zajęciu miejsc w autokarze i sprawdzeniu listy obecności wyruszyli w dwugodzinną podróż do stolicy z nadzieją, że będzie to dzień pełen wrażeń.

 

Po dotarciu na miejsce udali się do jednego z największych w Polsce centrum handlowo ? usługowego Arkadia, ulokowanego na warszawskim Muranowie. Obiekt od razu przyciągnął ich uwagę ze względu na przepiękną architekturę oraz niezliczoną ilość sklepów polskich i światowych marek, w których mogli zrobić zakupy, o ile posiadali odpowiednią ilość przeznaczonych na ten cel funduszy. Zainteresowani mieli możliwość nabycia  sprzętu sportowego, ubrań, obuwia, biżuterii oraz wielu innych artykułów. Dla tych, którzy nie dysponowali wystarczającą ilością pieniędzy pozostało oglądanie wystaw, co także sprawiało ogromną przyjemność

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

slowacja183.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.