Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

 

10 listopada 2017 roku drużyna piłkarska Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu w składzie: Krystian Wiśniewski, Maciej Karwowski, Dominik Krajewski, Jan Szerszeniewski, Jakub Wawrowski, Jakub Gąsiorowski, Piotr Rogowski, Tomasz Ptasik, Dawid Sznajderowicz wzięła udział w Półfinale Mistrzostw Powiatu płońskiego w halowej piłce nożnej chłopców w Nowym Mieście. Zawodnicy pokazali prawdziwą klasę. Na początek rozegrali mecz z drużyną z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym mieście zwyciężając w spektakularnym stylu 4:0. W drugim spotkaniu chłopcy zremisowali 1:1 z ZS  nr 2 w Płońsku, a w trzecim pokonali I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku 2:1. Podczas wyjazdu zawodnikom towarzyszył trener, pan Olgerd Wszałkowski i pracownik szkoły, pan Damian Wierzchowski. Emocjonujące rozgrywki zakończyły się awansem drużyny z SLO w Raciążu do finału mistrzostw powiatu, które odbyły się 13.11.2017 roku w Płońsku.  Dobra passa nie opuściła naszych zawodników. Pokonali rywali zdobywając Mistrzostwo Powiatu Płońskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

W piątek, ósmego kwietnia 2016 roku piłkarze z naszego liceum: Krystian Wiśniewski, Patryk Kopczyński, Piotr Rogowski, Dawid Sznajderowicz, Jan Szerszeniewski, Tomasz Ptasik, Mateusz Koziatek, Maciej Karwowski, Paweł Wernik, Kamil Puszcz, i Mateusz Staniszewski wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Drobin oraz Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu  zorganizowanym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drobinie. Podczas wyjazdu towarzyszył im dyrektor, pan Andrzej Nizielski, trener, pan Olgierd Wszałkowski oraz nauczyciel geografii, pan Łukasz Palmowski.

Rywalami licealistów były zespoły z okolicznych gimnazjów: Raciąża, Drobina Nowej Góry i Rogotwórska. W trakcie rozgrywanych spotkań nie opuszczała nas dobra passa, w spektakularnym stylu wygraliśmy trzy mecze, remisując jedynie ze zwycięzcami turnieju ? reprezentacją Publicznego Gimnazjum w Raciążu.

Czytaj więcej...

16 grudnia 2015 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu wraz z opiekunami, panem Łukaszem Palmowskim i panią Martą Samoraj, wybrali się do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Płońsku, aby wziąć udział w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze, a poszczególni zawodnicy rywalizowali w duchu fair play.

W rozgrywkach wzięło udział trzydziestu sześciu zawodników: trzynaście dziewcząt i dwudziestu trzech chłopców. Dużym sukcesem można nazwać występ licealistów z naszej szkoły, którzy zaskoczyli wszystkich bardzo dobrym przygotowaniem, zaangażowaniem i umiejętnościami. Efektem było zdobycie wysokich lokat, zarówno w rywalizacji indywidualnej (siódme miejsce Agaty Skorupskiej, dziewiąte miejsce Patryka Chądzyńskiego), jak i drużynowej ? czwarte miejsce ZS STO w Raciążu w kategoriach chłopcy i dziewczęta. Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych, tak spektakularnych sukcesów.  Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki turnieju.

Czytaj więcej...

21 września 2015 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu: Tomasz Ptasik, Krystian Wiśniewski, Maciej Karwowski, Dominik Krajewski, Piotr Rogowski, Mateusz Koziatek, Patryk Kopczyński, Jan Szerszeniewski i Mateusz Pyszczak, rozegrali towarzyski mecz z  gimnazjalistami z Zespołu Szkół w Siemiątkowie. Emocjonujące rozgrywki zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu 3:2. W rolę kibiców wcielili się przedstawiciele rady pedagogicznej (pan Damian Szcześniewski, pani Marta Samoraj, pan Łukasz Palmowski) wraz z wicedyrektorem, panem Włodzimierzem Kosiorkiem na czele. Trenerami przygotowującymi zawodników byli: pan Mariusz Kostrzewski (ZS w Siemiątkowie) i pan Olgerd Wszałkowski (SLO w Raciążu).

Dwudziestego dziewiątego października, reprezentacja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu, rozegrała kolejny, drugi mecz, z gimnazjalistami z Baboszewa. Spotkanie zakończyło się spektakularnym zwycięstwem licealistów 6:4. Świadczy to a bardzo dobrej formie naszych piłkarzy, którzy zrewanżowali się rywalom za wcześniejszą porażkę.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_111.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.