Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii z dzisiejszego dyktanda, oraz zapoznania się z tekstem z którym musieli zmierzyć się uczestnicy. Więcej szczegółów na temat nagród, oraz zwycięzców już jutro.

Wyimki z diariusza wojażu

Dokąd by jechać? Niech no by ktoś doradził. Wszakże nie sztuka dać się obłupić ze skóry i wyzuć się z bez mała ośmioipółletnich oszczędności. Jednak niepodobna już było wyrzec się hołubionego w marzeniach tournee. Zrazu zamierzaliśmy lecieć LOT-em do Francji, jednakże przeważył samochód i Sycylia.

Czytaj więcej...

1 marca 2011r. w Centrum Edukacyjno - Konferencyjnym przy ulicy H. Sienkiewicza w Płońsku odbędą się Targi Edukacyjne pod hasłem "Wiedza i aktywność szansą na sukces". W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów SLO w Raciążu. Otwarcie targów zaplanowano na godzinę 10.00.

Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Raciążu, jako współorganizator dyktanda, zaprasza wszystkie zainteresowane szkoły do udziału w konkursie. Jedna szkoła może zgłosić maksymalnie 3 osoby. Imienne zgłoszenia delegacji proszę przesłać na szkolnego maila, lub telefonicznie do 1 lutego 2011. Ostateczny termin odbycia się dyktanda, zostanie ogłoszony wkrótce.

Dzisiejszy dzień (tj. 22.01.2011), jest szczególnym dniem dla uczniów klasy III Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu. Od dziś nasi maturzyści będą odliczać tradycyjne 100 dni do egzaminu dojrzałości. Za nim jednak do tego dojdzie, czeka ich niezapomniana noc, oraz wspaniała zabawa na ich balu maturalnym.

 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_208.jpg

Copyright © 2018 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.