Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Start

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Ósmego czerwca 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. W programie zaplanowano spotkanie dyrekcji z rodzicami uczniów zamierzających rozpocząć naukę w szkole. Zainteresowani mogli obejrzeć siłownię, sale lekcyjne oraz dostosowane do standardów XXI wieku pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

 

Dla młodzieży, zorganizowano Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział siedem drużyn. Po emocjonującej, kilkugodzinnej grze kibice mogli wreszcie poznać wyniki rozgrywek. Na pierwszej pozycji uplasowała się ?Rodzinka.pl? (Patryk Piasecki i Mateusz Wagner), pokonując drużynę ?Czarni Brzezinka? (Patryk Ciarczyński i Marcin Markowiec), która w ogólnej klasyfikacji zajęła drugą pozycję. Trzecie miejsce na podium zdobyli zawodnicy ?Legii.pl? ? Damian Szcześniewski i Paweł Wernik.

Czytaj więcej...

24 kwietnia 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku klasy maturalnej. Pożegnanie absolwentów otworzyło przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy I pod nadzorem wychowawczyni P. Aleksandry Maludy. Pożegnania w imieniu klasy I dokonali Natalia Gawrońska oraz Justyna Jaraczewska. Po części artystycznej głos zabrał dyrektor Nizielski. Podziękował absolwentom za 3 lata dużych sukcesów sportowych i życzył powodzenia w życiu zawodowym.

Po chwilach wzruszenia, przyszła pora na najważniejszą część pożegnania: wręczenie świadectw i nagród za osiągnięcia sportowe, naukowe i społeczne.

 

Najlepszą uczennicą w przeciągu tych 3 lat okazała się Monika Plewicka. Na kolejnych szczeblach uplasowali się: Mateusz Wagner - miejsce 2 i Kinga Stępińska na 3 miejscu.

Za osiągnięcia sportowe nagrody oraz wyróżnienia dostali: Mateusz Wagner, Dawid Dębkowski, Bartłomiej Sieradzki oraz Bartosz Trzciński

Trzynastego lutego 2015 z okazji zbliżających się walentynek uczniowie i nauczyciele Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu przystąpili do poszukiwania swojej drugiej połowy. Uczennice I klasy przygotowały serduszka, na których napisały imiona znanych osobistości, postaci literackich oraz ich drugich połówek. Zadaniem osób biorących udział w zabawie było wylosowanie i przypięcie serduszka do ubrania oraz odnalezienia ukochanej, bądź ukochanego. Para musiała zrobić dla siebie coś miłego, powiedzieć kilka ciepłych słów lub wykonywać inny ujmujący gest - wszystko zależało od inwencji twórczej poszczególnych osób.

Kolejnym punktem programu był koncert życzeń, podczas którego każdy mógł zadecykować swojej walentynce wybraną przez siebie piosenkę. Impreza przebiegła w niezwykle radosnej atmosferze, były wspólne tańce oraz rozmowy w gronie koleżanek i kolegów. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję lepiej się poznać. To niezwykłe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.

Dwunastego lutego 2015 roku zgodnie z tradycją w naszym liceum obchodzony był tłusty czwartek rozpoczynający ostatni tydzień karnawału. Uczniowie, jak co roku włożyli dużo trudu w przygotowanie smacznego poczęstunku w postaci pączków (I klasa) i faworków (III klasa). Licealiści świetnie się bawili w gronie koleżanek i kolegów, był czas na rozmowy o wspólnych zainteresowaniach i planach na przyszłość. Radosna atmosfera panująca w tym niezwykłym dniu w naszej szkole, udzieliła się wszystkim, co widać było po uśmiechniętych twarzach uczniów, dyrekcji i pracowników niepedagogicznych. Miejmy nadzieję, że w następnym roku impreza będzie równie udana.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_120.jpg

Copyright © 2018 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.