Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Międzyszkolny Turniej Fifa 2019 w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

25 stycznia 2019 roku w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu odbył się Międzyszkolny Turniej Fifa 2019.

Organizatorem i sponsorem zawodów był dyrektor Zespołu Szkół STO, pan Andrzej Nizielski, a pomysłodawcą oraz prowadzącym turniej – nauczyciel matematyki, pan Damian Szcześniewski. Oprócz reprezentantów SLO w Raciążu w rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele szkoły podstawowej i gimnazjum w Raciążu, szkoły podstawowej i gimnazjum w Baboszewie oraz szkoły podstawowej w Uniecku.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał wicedyrektor, pan Włodzimierz Kosiorek. Po wylosowaniu zespołów rozpoczęła się bardzo emocjonująca gra, która trwała kilka godzin. Po jej zakończeniu wszyscy mogli wreszcie poznać końcowe wyniki turnieju. Na pierwszej pozycji uplasował się Mikołaj Demkowski z gimnazjum z Baboszewa pokonując Michała Lewandowskiego z gimnazjum z Raciąża, który w ogólnej klasyfikacji zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce na podium wywalczył uczeń ze szkoły podstawowej w Raciążu – Wiktor Krajewski.

 

Podsumowanie i zamknięcie turnieju nastąpiło około godziny 1400. Wicedyrektor szkoły, pan Włodzimierz Kosiorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział w imprezie i wspólnie z prowadzącym, panem Damianem Szcześniewskim wręczył czołowej trójce wywalczone puchary. Wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Wirtualne zmagania piłkarskie przebiegały w bardzo miłej atmosferze.  Były okazją do wspaniałej zabawy, pięknej sportowej rywalizacji, integracji i zawarcia nowych znajomości z osobami, których łączy ta sama pasja – miłość do piłki nożnej. Stwarzały możliwość utożsamienia się z jedną z czołowych europejskich drużyn oraz przygotowywały do rywalizacji na murawie boiska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych równie spektakularnych sukcesów. Turniej odbył się za aprobatą dyrektora szkoły, pana Andrzeja Nizielskiego.

 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

Wigilia_SLO_2011 043.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.