Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2018

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły!

 

Już niebawem wejdziemy w okres radosnego świętowania Bożego Narodzenia. To nie tylko czas wesołego kolędowania i serdecznych spotkań przy wigilijnym stole przepełniony szczególną rodzinną atmosferą, pełną radości i pamięci o bliskich - to również czas zadumy, wybaczania, miłości.

Zbliżające się święta są znakomitą okazją, aby pojednać się z bliźnimi, spędzić więcej czasu z rodziną i cieszyć się miłością. Powinniśmy doceniać obecność drugiego człowieka, którego należy obdarować ciepłem i dobrym słowem.

Wigilia jest jedynym, niepowtarzalnym wieczorem. Życzę Wszystkim, aby choinka była źródłem światła oświetlającego życiową drogę, aby w domach nigdy nie zabrakło zaufania, wsparcia, pożywienia i domowego ciepła, abyście w zwyczaju obdarowywania prezentami znaleźli symbolikę miłości i docenili nie materialną, a duchową wartość prezentów.

Drodzy uczniowie! Wszyscy stanowimy wspólnotę! Tutaj kształcicie swoje umysły, wykonujecie pracę, która będzie owocować w przyszłości, inwestujecie w swój kapitał intelektualny.

Chcielibyśmy bardzo, żebyście czuli się tutaj dobrze, abyście znaleźli tu swoje miejsce i traktowali naszą szkołę jak swój drugi dom. Pamiętajcie, że dla dyrekcji, nauczycieli jesteście równorzędnymi partnerami do dyskusji i nigdy nie zostaniecie pozostawieni sami ze swoimi problemami.

Korzystając z okazji pragniemy :

-  pierwszoklasistom życzyć, żeby dobrze czuli się w szkole,

-   drugoklasistom, przypomnieć , że są już na półmetku swojej edukacji,

-  a trzecioklasistom, uświadomić, że niebawem matura, najważniejszy egzamin w ich dotychczasowym życiu, do którego należy się solidnie przygotować i z powodzeniem zdobyć tak ważne świadectwo dojrzałości - bilet do rozwoju dalszej drogi życiowej .

Wykorzystajcie czas wolny nie tylko na odpoczynek, który Wam się należy, ale także na podsumowanie swoich dokonań i nadrobienie zaległości.

W przeddzień tych pięknych i jedynych w roku chwil wszystkim Państwu składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, by  odżyły zapomniane oraz narodziły się nowe marzenia, dominował młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, by nie opuszczała nadzieja na powodzenie i spełnienie wszystkich marzeń., zagościło uspokojenie oraz otaczała życzliwość .

Życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech każdy z nas wykorzysta ten okres jak najlepiej, a świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej. Niech  nadchodzące święta będą dla wszystkich czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego. Życzymy, aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich sercu osób.

Niech Nowy Rok 2019 będzie czasem, w którym spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole i najskrytsze marzenia noszone w głębi serca. Wesołych Świąt i do siego roku!

 

                                            Dyrektor szkoły

                                             Andrzej Nizielski

   

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_136.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.