Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Arkadiusz Dobies zwycięzcą Międzyszkolnego Turnieju Fifa w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Tak w wielkim skrócie można opisać to co działo się 2 marca 2018 roku w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu. W tym dniu odbył się  Międzyszkolny Turniej Fifa 2018.

Organizatorem i sponsorem zawodów był dyrektor Zespołu Szkół STO, pan Andrzej Nizielski, a pomysłodawcą oraz prowadzącym turniej – nauczyciel matematyki, pan Damian Szcześniewski. Oprócz reprezentantów SLO w Raciążu w rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Uniecku oraz Publicznego Gimnazjum w Raciążu. Gimnazjalistom towarzyszył nauczyciel wychowania fizycznego, pan Olgerd Wszałkowski.

 

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał wicedyrektor, pan Włodzimierz Kosiorek. Poszczególni uczniowie przystępowali do gry starając się pokonać rywala i doprowadzić własną drużynę do zwycięstwa.

Po kilku godzinach podekscytowani kibice dopingujący swoich faworytów mogli wreszcie poznać końcowe wyniki turnieju. Na pierwszej pozycji uplasował się Arkadiusz Dobies z pierwszej klasy Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu, pokonując Eryka Pawlaka z klasy trzeciej Publicznego Gimnazjum w Raciążu, który w ogólnej klasyfikacji zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce na podium wywalczył uczeń klasy trzeciej SLO w Raciążu – Krystian Wiśniewski.

Podsumowanie i zamknięcie turnieju nastąpiło około godziny 1300. Wicedyrektor szkoły, pan Włodzimierz Kosiorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział w imprezie i wspólnie z prowadzącym, panem Damianem Szcześniewskim wręczył czołowej trójce wywalczone puchary. Wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Dużym sukcesem można nazwać występ licealistów ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu, którzy zaskoczyli wszystkich bardzo dobrym przygotowaniem, zaangażowaniem oraz umiejętnością analitycznego i strategicznego myślenia. Świadectwem tego było zajęcie przez nich pierwszego i trzeciego miejsca na podium.

Wirtualne zmagania piłkarskie przebiegały w bardzo miłej atmosferze.  Były okazją do wspaniałej zabawy, pięknej sportowej rywalizacji, integracji i zawarcia nowych znajomości z osobami, których łączy ta sama pasja – miłość do piłki nożnej. Stwarzały możliwość utożsamienia się z jedną z czołowych europejskich drużyn oraz przygotowywały do rywalizacji na murawie boiska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych równie spektakularnych sukcesów. Turniej odbył się za aprobatą dyrektora szkoły, pana Andrzeja Nizielskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

turniej 004.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.