Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Spotkanie wigilijne z rodzicami klasy pierwszej

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu z inicjatywy wychowawcy klasy pierwszej, pana Łukasza Palmowskiego odbyło się zebranie z rodzicami połączone ze spotkaniem wigilijnym. Tego niezwykłego popołudnia honorowym gościem był dyrektor, pan Andrzej Nizielski. Był czas na świąteczne życzenia i dzielenie się opłatkiem.

Zgromadzeni mogli skosztować wigilijnych przysmaków przygotowanych przez panią Elżbietę Radomską: pierogów, ryb po grecku, śledzi w śmietanie, barszczu oraz pysznego sernika.

Kilkugodzinne spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze sprzyjając integracji wychowawcy, dyrekcji i rodziców. Wszyscy zgromadzeni mogli bliżej się poznać oraz porozmawiać na temat swoich oczekiwań związanych z dalszą edukacją młodzieży w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu.

 

 Wigilia zakończyła się po kilku godzinach i z pewnością należy ją zaliczyć do bardzo udanych. Takie piękne chwile, chwile pełne ciepła, dobra i szczerości potwierdzają, że szkoła to nie tylko lekcje, ale także wspólne spotkania z rodzicami. Wszystkim uczniom i ich rodzinom życzymy wesołych, zdrowych, rodzinnych Świąt!

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

rozpoczecie2011-40.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.