Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Trzecie miejsce piłkarzy ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu w mistrzostwach rejonu

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

29 listopada 2017 roku drużyna piłkarska Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu w składzie: Dawid Sznajderowicz, Dominik Krajewski, Piotr Rogowski, Mateusz Koziatek, Jakub Gąsiorowski, Patryk Kopczyński, Tomasz Ptasik, Jan Szerszeniewski, Maciej Karwowski, Krystian Wiśniewski, Arkadiusz Dobies i Jakub Wawrowski  wybrała się do Żuromina by reprezentować swoją szkołę w mistrzostwach rejonu w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 

 Zawodnicy pokazali prawdziwą klasę. Grali pewnie mając wyraźną przewagę nad rywalami. Wyszli z grupy pokonując w spektakularnym stylu drużynę z Żuromina 2: 0 oraz z Mławy 2: 1. W półfinale musieli uznać wyższość zespołu z Bieżunia - po początkowym remisie 0:0 przegrali w rzutach karnych różnicą zaledwie jednej bramki 2:3. To małe niepowodzenie nie przeszkodziło im w dalszej grze. Zwyciężyli drużynę gospodarzy, reprezentację z Żuromina 1: 0. Potwierdzili tym samym swoją wyższość i wspaniałą formę udowodniając, że wcześniejsza porażka była tylko ,,wypadkiem przy pracy’’. 

Pasjonujący turniej zakończył się bardzo dobrze dla naszego zespołu – aktualnego mistrza powiatu płońskiego, który w końcowej klasyfikacji uplasował się na podium zajmując trzecią pozycję. W nagrodę otrzymaliśmy puchar dla całej drużyny oraz medale dla poszczególnych zawodników. 

Podczas wyjazdu piłkarzom towarzyszył nauczyciel, pan Łukasz Palmowski. Najważniejszy był jednak trener, pan Olgerd Wszałkowski, który zagrzewał  swoich podopiecznych do walki. To dzięki jego ciężkiej pracy i ponadprzeciętnemu zaangażowaniu w przygotowanie uzdolnionej piłkarsko młodzieży ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu do udziału w mistrzostwach, zawodnikom udało się osiągnąć tak wiele – zdobyli tytuł mistrza powiatu płońskiego i trzecie miejsce w mistrzostwach rejonu. Ten niebywały sukces jest powodem do dumy dla pracowników Zespołu Szkół STO w Raciążu, a przede wszystkim dla dyrektora, pana Andrzeja Nizielskiego, który od najmłodszych lat związany jest ze sportem. Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom osiągniętego wyniku – na zawsze zapisaliście się w historii Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu. 

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Ciechanów

II miejsce – Bieżuń

III miejsce – Raciąż

IV miejsce - Żuromin

V miejsce - Mława 

VI miejsce – Golądkowo

 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_197.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.