Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Piłkarze ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu mistrzami powiatu płońskiego

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

 

10 listopada 2017 roku drużyna piłkarska Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu w składzie: Krystian Wiśniewski, Maciej Karwowski, Dominik Krajewski, Jan Szerszeniewski, Jakub Wawrowski, Jakub Gąsiorowski, Piotr Rogowski, Tomasz Ptasik, Dawid Sznajderowicz wzięła udział w Półfinale Mistrzostw Powiatu płońskiego w halowej piłce nożnej chłopców w Nowym Mieście. Zawodnicy pokazali prawdziwą klasę. Na początek rozegrali mecz z drużyną z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym mieście zwyciężając w spektakularnym stylu 4:0. W drugim spotkaniu chłopcy zremisowali 1:1 z ZS  nr 2 w Płońsku, a w trzecim pokonali I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku 2:1. Podczas wyjazdu zawodnikom towarzyszył trener, pan Olgerd Wszałkowski i pracownik szkoły, pan Damian Wierzchowski. Emocjonujące rozgrywki zakończyły się awansem drużyny z SLO w Raciążu do finału mistrzostw powiatu, które odbyły się 13.11.2017 roku w Płońsku.  Dobra passa nie opuściła naszych zawodników. Pokonali rywali zdobywając Mistrzostwo Powiatu Płońskiego w Halowej Piłce Nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 

                                       Wyniki przedstawiają się następująco:

                                                              

Zespół Szkół nr 1 Płońsk - Społeczne Liceum Ogólnokształcące w  Raciążu                                             3:2:

Zespół Szkół w Raciążu - Społeczne Liceum Ogólnokształcące w  Raciążu                                              1:3

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Płońsku - Społeczne Liceum Ogólnokształcące w  Raciążu                 0:2

 

Klasyfikacja Mistrzostw Powiatu Płońskiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

 

I miejsce - SLO w Raciążu - Mistrz Powiatu Płońskiego                                                                      

II miejsce - Zespół Szkół w Raciążu                          

III miejsce - Zespół Szkół nr 1 w Płońsku

IV miejsce - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Płońsku 

 

 

Podczas wyjazdu na Mistrzostwa Powiatu Płońskiego zawodnikom szkolnej drużyny piłkarskiej towarzyszył trener, pan Olgerd Wszałkowski oraz dyrektor, pan Andrzej Nizielski zostali oni bardziej zmotywowani do walki i osiągnęli kolejny sukces. Świadczy to o doskonałej formie piłkarzy, których codzienna praca i ogromne zaangażowanie w treningi przyniosły widoczne rezultaty. Sportowa postawa chłopców i duch walki, który nie opuszczał ich podczas wszystkich rozgrywanych spotkań sprawiły, że spełniło się ich marzenie - zostali mistrzami i stanowią powód do dumy dla dyrekcji i pozostałych pracowników Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu. 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_091.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.