Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu czytają fragmenty ,,Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

W 2017 roku odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania, akcji zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, której celem jest popularyzacja czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury.

 

            We wtorek 12 września mieszkańcy Raciąża zebrali się w Miejskim Centrum Kultur, aby w skupieniu posłuchać fragmentów ,,Wesela" Stanisława Wyspiańskiego odczytywanych przez zaproszonych gości: przedstawicieli  lokalnych władz, nauczycieli oraz uczniów z Zespołu Szkół w Raciążu i Społecznego Liceum Ogólnokształcące STO w Raciążu, które reprezentowali: Julia Radomska, Agata Zglinicka, Dominika Maron, Oskar Gdowik oraz nauczycielka języka polskiego, pani Janina Pieczura. Mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością. W trakcie czytania przedstawiona została prezentacja przygotowana przez uczniów SLO w Raciążu – życiorys Wyspiańskiego. Po części oficjalnej przygotowany został smaczny poczęstunek dla uczestników wydarzenia w postaci ciasta, kawy i herbaty. Był to dla wszystkich miło spędzony czas. 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

slowacja065.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.