Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - ,,Aby samemu stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat? ? uczennice Społecznego Liceum Ogólnokształcącego wspierają sztab WOŚP z Drobina

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

W tym roku, w niedzielę 10 stycznia, już po raz 24. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierano pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Zespół Szkół STO w Raciążu miał także swój udział w tym wydarzeniu. Uczennice Społecznego Liceum Ogólnokształcącego: Alicja Brudzińska, Agata Kowalska, Julia Radomska oraz Magdalena Siemianowska wraz z opiekunką samorządu, panią Urszulą Skierkowską wybrały się do Drobina na zaproszenie tamtejszego Zespołu Szkół. Dziewczęta przywiozły ze sobą własnoręcznie upieczone babeczki i ciasta. W czasie Wielkiego Finału licealistki bardzo zaangażowały się w dekorowanie przypisanego SLO stanowiska. Oprócz sprzedaży domowych wypieków zajmowały się również kwestowaniem, co dodatkowo wzbogacało konto Orkiestry.

 

Kolejną formą wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy były podarowane fanty. Dyrektor Zespołu Szkół STO, pan Andrzej Nizielski ofiarował na licytację szalik FC Barcelony, koszulkę oraz książki z dedykacją. Jedną z nich pt ?Rok 1863. Opowieść o miłości, wojnie i gotowaniu? napisała nauczycielka  języka polskiego z SLO dla młodzieży, pani Katarzyna Maludy.

 

Czternasty Finał WOŚP zorganizowany w Drobinie zakończył się, jak co roku, efektownym światełkiem do nieba. Nasza szkoła po raz kolejny stanęła na wysokości zadania, zbierając pieniądze na leczenie tych najbardziej potrzebujących ? osób starszych i dzieci. 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

pnd231.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.