Strona Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu - Dzień Dziecka w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Raciążu

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Społeczne Liceum

Ogólnokształcące STO w Raciążu

Odwiedź nas również na

  

 

 

 

Ósmego czerwca 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym STO w Raciążu odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. W programie zaplanowano spotkanie dyrekcji z rodzicami uczniów zamierzających rozpocząć naukę w szkole. Zainteresowani mogli obejrzeć siłownię, sale lekcyjne oraz dostosowane do standardów XXI wieku pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

 

Dla młodzieży, zorganizowano Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział siedem drużyn. Po emocjonującej, kilkugodzinnej grze kibice mogli wreszcie poznać wyniki rozgrywek. Na pierwszej pozycji uplasowała się ?Rodzinka.pl? (Patryk Piasecki i Mateusz Wagner), pokonując drużynę ?Czarni Brzezinka? (Patryk Ciarczyński i Marcin Markowiec), która w ogólnej klasyfikacji zajęła drugą pozycję. Trzecie miejsce na podium zdobyli zawodnicy ?Legii.pl? ? Damian Szcześniewski i Paweł Wernik.

 

Podsumowanie i zamknięcie turnieju nastąpiło ok. godziny 12:00. Wicedyrektor szkoły, pan Włodzimierz Kosiorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział w imprezie i piękną sportową rywalizację. Zwycięzcy z rąk dyrektora oraz pani Jolanty Wiśniewskiej otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Dla nauczycieli, licealistów oraz zaproszonych gości: gimnazjalistów z rodzicami, przygotowany był smaczny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze, a wszyscy w radosnych nastrojach rozeszli się do domów.

 

Dane kontaktowe

Adres: ul. Płocka 28;

09-140 Raciąż

Mail:storaciaz@poczta.onet.pl

Telefon: (23) 679 10 71

Faks: (23) 679 29 10

Losowe zdjęcie z galerii

studniowka2012_195.jpg

Copyright © 2019 Społeczne Liceum STO w Raciążu Rights Reserved.